Kochani,
W związku z tym, że od przyszłego tygodnia ruszamy pełną parą, przekazujemy Wam info, dotyczących funkcjonowania naszego studio

Jeżeli chodzi o kwestie higieniczne: tutaj nie ma za dużych zmian: pracujemy na jednorazowym sprzęcie, kozetki, stacje, maszyny, kable itp. są zafoliowane. Wszystko co musi jest dezynfekowane przed i po zabiegu, także bez obaw możecie do Nas przychodzić 👌

Natomiast pojawiły się wytyczne również dla Was, dlatego od 8.06 obowiązują dodatkowe zasady:
1️⃣ Klient pojawia się bez osób towarzyszących w ustalonych wcześniej godzinach. Poczekalnie na ten moment nie funkcjonują.
2️⃣ Klient zakłada maskę bądź przyłbicę, oraz rękawiczki jednorazowe plus dezynfekcja rączek przy wejściu do studia.
3️⃣ Klient powinien być zdrowym. Jeżeli w domu dostrzeże jakiekolwiek niepokojące objawy jest zobowiązany przełożyć wizytę na dogodny dla siebie, późniejszy termin. Jeśli przyjedziecie lekko kaszlący, kichający lub z temperaturą to odeślemy Was do domu!
4️⃣ Klient nie korzysta z telefonu, tabletu itp, oraz stosuje się do wszelkich zaleceń obsługi.
5️⃣ Na termin można się umówić TYLKO zdalnie (telefon, mail, FB, Instagram), nie ma możliwości „wpaść tylko na chwilę i porozmawiać”
6️⃣ Nie ma możliwości wykonania szybkiego, spontanicznego tatuażu, na każdą wizytę trzeba się umówić wcześniej
7️⃣ Na obecną chwilę zawieszamy konsultacje, odbywają się one online, więc jeśli macie pytania bezpośrednio do tatuatorów to zachęcamy do kontaktu z nimi:
Daniel: Daniel Kapala
Katja: Katja Augustyn Tattoo
Marcela: Marcela Cedrzyńska
Paweł: Brttattoo
Marcin: Marcinctattoo

Szczegółowo z wytycznymi można się zapoznać na stronie ministerstwa zdrowia.
Pozdrawiamy:
JTT Ekipa